Результати двомісячника у громаді

Дата: 31.05.2021 10:42

У Красносільській громаді з 1 квітня по 31 травня тривав двомісячник з благоустрою та акція за «Чисте довкілля».
За цей час у населених пунктах та за їх межами було проведено багато роботи.
Працівниками з благоустрою та КП «Перспектива» ліквідовано 11 несанкціонованих сміттєзвалищ загальним обсягом більше 440 м3.
     2 квітня колективом сільської ради було організовану толоку на узбережжі Куяльницького лиману та прибрано відрізок узбіччя автомобільної дороги загального користування державного значення «М-05 /обхід м.Одеса/».
Також в перших числах квітня були організовані прибирання на територіях с. Іванове, с. Кубанка, с. Ілічанка, с. Павлинка та с. Корсунці.
     5 квітня працівниками з благоустрою та силами КП «Перспектива» приведено до належного санітарного стану територію пустиря між вулицею Паустовського та ЖК «Нова Європа» села Ілічанки.
7 квітня було виявлено та ліквідовано стихійне сміттєзвалище, на яке невідомі особи вивезли відпрацьовані ртутовміщуючі люмінесцентні лампи. В свою чергу, Красносільською сільською радою було підготовлено лист на національну поліцію щодо реагування на зазначене правопорушення.
     Також організовано прибирання на території с. Кубанка, було впорядковано територію біля будинку культури, дитячого майданчика та прибрано узбіччя автомобільної дороги, що проходить через село.
9 квітня було проведено прибирання території с. Ілічанка, підрізано та зібрано гілки, сухостій на відрізку дороги місцевого значення.
     В усіх селах за участю старост та депутатів були проведені суботники, прибрано сміття, висаджені квіти.
Стосовно вирішення питання по сміттєзвалищу за межами села Іванове заплановано проведення рекультивації території. З цього приводу створено робочу групу для обстеження сміттєзвалища та визначення шляхів вирішення приведення території до належного санітарного стану.
Роботи по наведенню належного санітарного стану на територіях Красносільської сільської ради продовжуються.