Свято останнього дзвоника у Павлинці

Дата: 31.05.2021 14:43

Сьогодні, 31 травня, останній дзвоник пролунав у Павлинській школі. У святковому заході взяли участь Красносільський сільський голова М. Архірій, староста О. Козакова, заступник сільського голови О. Степанова, керуючий справами виконавчого комітету О. Маковська, начальник управління освіти В. Марченко. Марина Миколаївна привітала учнів, вчителів та батьків зі святом. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.
     Для випускників останній шкільний дзвоник - початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Тож сільський голова побажала випускникам знайти свою стежку у дорослому житті і гідно представляти нашу громаду, а усім іншим - радісних турбот, міцного здоров’я, злагоди і благополуччя.
З нагоди свята Марина Миколаївна вручила директору школи сертифікат на принтер; дев’ятикласники отримали туристичну путівку. Одинадцятикласники також не залишилися без подарунків. Учні кожного класу Павлинської школи підготували для гостей свій святковий номер.