Пільгові путівки у дитячі табори відпочинку

Дата: 01.06.2021 11:15

Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації пропонує путівки для оздоровлення дітей віком від 7 до 17 років з частковою оплатою в дитячих центрах.
1) із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
- дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту”;
- дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи;
- дітям, які перебувають на диспансерному обліку;
- дітям — учасникам дитячих творчих колективів і спортивних команд —переможців міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
- талановитим та обдарованим дітям — переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
2) із частковою оплатою в розмірі 30 відсотів вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
- дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;
- дітям -— учасникам дитячих творчих колективів і спортивних команд —
- переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
- талановитим та обдарованим дітям — переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
3) із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
- відмінникам навчання;
- лідерам дитячих громадських організацій;
- дітям — учасникам дитячих творчих колективів і спортивних команд - переможців міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
- талановитим та обдарованим дітям — переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Тел. для довідок: (048)752-97-75 — відділ соціального захисту населення Красносільської сільської ради.