Гра з піском-одна з форм активності дитини

Дата: 02.06.2021 15:47

У Службі у справах дітей Красносільської сільської ради працює логопед. У його роботі з дітьми активно використовується метод пісочної терапії. Перенесення традиційних педагогічних занять у пісочницю дає великий виховний та навчальний ефект. Це посилює бажання дитини пізнавати щось нове, експериментувати, розвиває дрібну моторику рук, сприйняття, увагу, пам’ять, мислення, а також мовлення. Пісок, як і вода, може «заземлювати» негативну енергію, що особливо важливо в роботі з «особливими» дітьми. При роботі дітей і логопеда з піском розвивається діафрагмальне дихання, дрібна моторика, розвиток фонематичного слуху, зв‘язне мовлення та багато іншого.
До занять залучаються діти всіх вікових категорій (наразі це 26 чоловік). В процесі роботи з піском діти розслаблюються, граються навіть не усвідомлюючи, що навчаються.
     Особливо це корисно дітям з логоневрозом, алалією, при запуску мовлення та діти з порушенням комунікативних функцій
     Для консультації з логопедом можна звертатися у Красносільську сільську раду, 1 поверх, каб. 4, Служба у справах дітей. Тел. Для довідок: 0487529781