6 червня – День журналіста

Дата: 04.06.2021 16:04

Шановні журналісти!

Від імені Красносільської сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним святом!
Професія журналіста з кожним роком набуває все більшого значення, а фраза У. Черчіля «хто володіє інформацією – той володіє світом» сьогодні стає вкрай актуальною. Потоки інформації, якими позначене сучасне суспільство, приголомшують. Журналістам у непростий час сьогодення відведена неабияка роль у формуванні свідомості громадян, їх поведінки, вчинків та активної життєвої позиції.
     Тому бажаю Вам гідно представляти професію журналіста, бути порядними та принциповими, не припиняти творчого пошуку та постійно самовдосконалюватися.
     Зичу Вам міцного здоров"я, особистого щастя, сімейного благополуччя, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ