Шановні учні, вчителі, батьки!

Дата: 08.06.2021 08:05

Щиро вітаю вас із закінченням навчального року та святом останнього дзвоника! Уже другий рік поспіль світова пандемія, спричинена коронавірусом, вносить свої корективи у відзначення цього шкільного свята. Але від цього не змінюється його зміст та важливість. Останній дзвоник сповіщає про літні канікули для школярів, відпочинок для вчителів, а для випускників – про нову сторінку життя.
  Тож бажаю вам, дорогі випускники, зробити правильний вибір та наблизитись до здійснення своїх мрій. Пам’ятайте, що ваші батьки, наставники, рідна громада покладають на вас великі сподівання, а ваші успіхи стануть для нас найвищою винагородою! Учням та вчителям бажаю гарно відпочити та набратись сил для нового навчального року.
Нехай у кожного буде щасливою доля. Бажаю усім міцного здоров’я, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх починаннях.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ