Дата: 09.06.2021 16:36

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

• Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»                            Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області;

• вул. Лиманна, будинок 1,  с. Корсунці, Лиманський район, Одеська область, 67583

Найменування посади та УМОВИ оплати праці: директор, посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ                    від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»,                                           наказу Міністерства освіти від 15.04.1994 р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення  заробітної плати працівників освіти»                     та інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа,                  яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також має організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних  обов’язків.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОГОЛОШЕННЯ ПОВНІСТЮ