Про внесення змін до Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території населених пунктів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області

Дата: 10.06.2021 15:23

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території населених пунктів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області затверджених рішенням Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області від 21.03.2017 року №595-VІІ, а саме:

2.      Правила  розміщення тимчасових споруд для здійснення                 підприємницької діяльності на території населених пунктів             Красносільської сільської ради Одеського району Одеської             області викрасти в наступній редакції, додаток 1;

3. Додаток 1, 3 та 4 до Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території населених пунктів Красносільської сільської ради викласти у новій редакції, (додаються).

4. Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та запровадження диджитал-технологій забезпечити офіційне оприлюднення даного рішення у 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова ТОМАШЕВСЬКИЙ І. А.).

Красносільський сільський голова                                    Марина АРХІРІЙ

ЧИТАТИ ДАЛІ