Дата: 10.06.2021 15:42

Про внесення змін до Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області Красносільською сільською радою Одеського району Одеської області був підготовлений проєкт щодо внесення зміни до  Правил розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

Метою даного проєкту є врегулювання порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, забезпечення прозорості правовідносин між органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання в сфері розміщення тимчасових споруд, забезпечення раціонального використання та збереження територій загального користування, створення належних умов життєдіяльності людини на території Красносільської сільської ради.

Проєкт регуляторного  акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 10 червня 2021 року на офіційному сайті Красносільської сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу  приймаються протягом одного місяця  з дня їх опублікування проєкту регуляторного акта  на електронну адресу Красносільської сільської ради krasnosilska-sr@ukr.net.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта.