20 червня – День Святої Трійці

Дата: 14.06.2021 10:45

Шановні жителі Красносільської громади!

Щиро вітаю Вас з одним із найбільших християнських свят – Днем Святої Трійці! Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Воно є торжеством віри, духовності та моральності нашого народу. У народі Трійцю ще називають «зеленими святами», адже цього дня, за православними традиціями, християни прикрашають свої оселі зіллям та квітами.
     Тож нехай разом із запашною зеленню у Ваші домівки входять мир, злагода та Божа благодать, оберігаючи кожного від зла, даючи здоров’я, душевний спокій, життєву силу та наснагу.,Нехай Господь допомагає Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів і наповнить Ваші серця добром, вірою та надією на краще майбутнє.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ