Де можна оформити заповіт

Дата: 14.06.2021 10:54

З березня поточного року у Красносільській громаді заповіти та прості довіреності (не пов’язані з майном та грошима) можна оформити не виїжджаючи за межі громади. Рішенням виконкому повноваження вчиняти нотаріальні дії надано секретарю Красносільської сільської ради та старостам сіл Павлинки, Іванове. Тож якщо вам потрібно оформити заповіт, зробити дублікат заповіту або довіреність на отримання пенсії, довідок, відкриття рахунку в банку, здійснення дій тощо, що передбачені підпунктами 1-5 частини першої статті 37 Закону України «Про нотаріат», можна звертатися до уповноважених на це осіб. По селах Ілічанка, Корсунці, Красносілка, Кубанка, Новокубанка та Переможне – це секретар Красносільської сільської ради Гордузенко Надiя Григорiвна.

У с. Іваново - староста села Сусленко Домнікія Василівна. У селах Павлинка, Лізинка, Нові Шомполи, Шаманівка, Созонівка, Василівка та Букачі - староста Козакова Олена Іванівна.
Вартість оформлення документів: держмито - становить 0,85 грн.