Знову – одні з кращих!

Дата: 14.06.2021 11:15

11-13 червня в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району відбулися обласні спортивні ігри Одещини 2021 року.
У змаганнях брали участь збірні команди сільських та селищних територіальних громад.
     У результаті запеклої боротьби призові місця Красносільських спортсменів в особистому заліку розташувалися таким чином: з армспорту Соловей Євгеній - 3 місце ( до 70 кг), крос - Мавродій Олена - 1 місце(до 20 років), Івахненко Андрій - 1 місце (до 20 років), Зарубіна Лілія - 1 місце (понад 20 років), Харицький Олег - 2 місце (понад 20 років).
     У командному заліку: спортивна сім'я - родина Вільчак - 1 місце! Легкоатлетичний крос - 1 місце, армспорт (Соловей Євгеній, Нікітенко Андрій, Гейченко Олександр) - 3 місце, перетягування канату (Тодоров Віталій, Гейченко Олександр, Корольов Олександр, Руденко Іван, Назаров Володимир) - 4 місце, гирьовий спорт (Пютсеп Володимир, Тодоров Віталій, Руденко Іван) - 7 місце. Також наші спортсмени взяли участь у змаганнях з у настільного тенісу (Корольов Олександр, Єрьоміна Дарія).