Рятувальники перевірили роботу пожежного гідранта у с. Красносілка.

Дата: 15.06.2021 10:50

Загальновідомо, що для успішного гасіння пожежі велику роль відіграє наявність поблизу протипожежного водопостачання. Це може бути і пожежна водойма, і пожежний гідрант, і водонапірна вежа, а також штучні та природні водойми (озеро, ставок, річка, тощо), до яких наявні під’їзди з твердим покриттям для пожежних автоцистерн.Зрозуміло, що для всіх об’єктів, а також і для житлового сектору дуже потрібні справні та доступні джерела протипожежного водопостачання. Адже того запасу води, що вивозять пожежні автомобілі вистачає приблизно на 10 хвилин ефективного гасіння пожежі. Після чого необхідно встановлювати автомобіль на вододжерела, які мають постійно знаходитись у справному стані та вчасно обслуговуватись.

Тому нещодавно рятувальники 26 ДПРЧ Лиманського РС ГУ ДСНС України в Одеській області провели обстеження пожежних гідрантів, які знаходяться в с. Красносілка. В ході перевірки було встановлено, що гідрант перебуває в справному стані. Слід зазначити, що справність зовнішнього протипожежного водопостачання, зокрема і пожежних гідрантів, сприяє оперативності пожежно-рятувальних підрозділів під час ліквідації пожеж, в плані можливості оперативного забору води та/або забезпеченню безперешкодної подачі води для цілей пожежогасіння. А це, відповідно, збережене від знищення вогнем майно громадян, їх оселі, будівлі та споруди, або ж навіть здоров’я та життя людей.