Шановні жителі громади

Дата: 15.06.2021 11:16

Красносільська сільська рада звертається до Вас з проханням про наведення належного санітарного стану на територіях, прилеглих до земельних ділянок, що належать громадянам та суб’єктам підприємницької діяльності (покосити бур’яни, прибрати сміття, будівельні матеріали тощо).Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на власників, орендарів, наймачів житлових будинків приватного сектору також покладено обов’язок щодо утримання в належному санітарному та естетичному вигляді присадибної і прибудинкової територій.     Тому просимо кожного знайти час та провести роботи щодо забезпечення належного стану прилеглої і прибудинкової території біля свої будинків в найкоротші терміни.Нагадуємо, що забезпечення благоустрою та упорядкування території також є і обов’язком керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності, які у відповідності до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Красносільської сільської ради зобов’язані утримувати прилеглу територію в належному санітарному стані та забезпечувати її постійне утримання у відповідному стані в радіусі 15 м від кута споруди (з Правилами можна ознайомитися за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/docs/82268/ )Тому просимо кожного власника підприємства, установи та організації, а також власників магазинів в найкоротші терміни провести роботи щодо упорядкування прилеглої те6риторії біля об’єктів, що перебувають у власності, користуванні чи оренді.Слід пам’ятати, що ніхто не виконає цей обов’язок за Вас і ніхто, окрім нас самих, не забезпечить наведення порядку та чистоти в межах закріплених територій. Провести необхідний комплекс робіт, що забезпечить охайний та належний стан території нашого населеного пункту, є спільною справою кожного з нас. Якщо кожен долучиться до проведення зазначених робіт та зробить свій особистий внесок, наше село стане ще більш охайнішим та красивішим.Попереджаємо, що з понеділка, 21 червня, за сприятливих погодних умов, Красносільською сільською радою буде проводитися перевірка прибудинкових територій та прилеглих земельних ділянок на відповідність Правилам благоустрою. (з Правилами можна ознайомитися за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/docs/82268/ )