Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Дата: 22.06.2021 11:37

Вона забрала десятки мільйонів людських життів. За деякими даними, Червона Армія втратила 6,3 млн людей, які були вбиті і померли від поранень.
     4,5 млн потрапили в полон і зникли без вісти. Жертвами німецьких загарбників ставали не тільки військові, але і ті, хто не ніс ніяких загроз: жінки, діти, хворі та люди похилого віку.
Під час війни загинув кожен п'ятий українець.
     У Красносільській громаді з нагоди цієї скорботної події традиційно відбуваються покладання квітів і хвилини мовчання.  Іванівці уже багато років поспіль о 4 годині ранку покладають квіти до пам’ятника односельцям. До цієї акції долучилися жителі Кубанки і Павлинки. У с. Красносілці на знак вшанування наших співвітчизників покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям.
     Низько схиляємо голови перед загиблими на війні та ветеранами, які пішли від нас у післявоєнні роки.
Серед нас залишилося дуже мало живих героїв і свідків тих подій, але пам’ять про них не згасне у наших серцях. Низький уклін вам, дорогі наші ветерани та довгих років життя!