На порушників будуть накладатися штрафи

Дата: 23.06.2021 15:36

У Красносільській громаді працює комісія з благоустрою населених пунктів.
     23 червня члени комісії обстежили центральну частину с. Красносілки. Було виявлено багато порушень як у жителів, так і в підприємців, виписано 62 приписи на усунення недоліків. Найчастіші – це: бур’яни на прилеглій до садиб територіях, а також складування будівельних матеріалів та сміття та вулиці. По селах громади також виявлені порушення: в Ілічанці -12, в Івановому – 8, у Кубанці 1. Комісія працюватиме протягом поточного тижня, попереджаючи жителів про усунення порушень. З 29 червня будуть перевірятися виконання приписів. У разі повторного виявлення порушень правил благоустрою на порушників будуть складені адміністративні протоколи з подальшим накладенням штрафу: на громадян 340 – 1360 грн, на суб'єкти підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн.

Детальніше з правилами благоустрою можна ознайомитися https://krasnosilska-gromada.gov.ua/pravila-blagoustroju-14-52-37-23-06-2021/