Легкоатлетична естафета "25 годин бігу"

Дата: 24.06.2021 11:50

У Красносільській громаді з нагоди 25-ї річниці Конституції України відбудеться ряд заходів.
Так, 26 червня пройдуть: 0 19 годині концертна програма в Кубанці та о 18 годині в Іванівському сільському будинку культури - конкурсна програма "Талантами славиться земля".
     27 червня увечері у Новокубанці та Павлинці пройдуть тематичні вечори відпочинку. Легкоатлетична естафета "25 годин бігу" з нагоди 25-ї річниці Конституції України стартує 27 червня о 7 ранку від вул. Радгоспної, 1 (біля приміщення колишньої контори). Фініш та вручення нагород відбудеться  28 червня о 8 годині на майданчику  біля сільської ради.
Цього ж дня, 28 червня,  в Ілічанці пройде ігрова програма для дітей: о  10:00 за адр. вул. Шкільна, 27 (полігон академії зв'язку) і о 12:00 - ЖК "Янтарний" (дитячий майданчик).