Красносільська бібліотека – учасниця програми Українського інституту книги

Дата: 25.06.2021 15:23

З 27 квітня державна установа «Український інститут книги» розпочала реалізацію Програми поповнення фондів публічних бібліотек – 2021 р. В Одеській області було обрано 21-ну бібліотечну установу, в яких приділяється увага і здійснюється систематична підтримка розвитку галузі культури. Серед них – і Красносільська сільська бібліотека. Відібрані бібліотеки братимуть участь в оцінювані книжкової продукції, яке відбуватиметься в дистанційній формі у програмному забезпеченні «Автоматизована бібліотечно-інформаційна система».
25 червня 2021 року о 10:00 завідувачка Красносільської сільської бібліотеки Барбаняга Лілія Анатоліївна відвідала онлайн-практикум щодо роботи в персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована бібліотечно-інформаційна система» для працівників відібраних бібліотек Одеської області.