27 червня – День молоді

Дата: 27.06.2021 06:00

Дорогі юнаки та дівчата!

Щиро вітаю Вас із Днем молоді!
     Це чудове літнє свято символізує один з найкращих і найяскравіших періодів життя людини. Це час мрій, надій, пошуку свого життєвого шляху назустріч новим досягненням і перемогам.
Приємно, що Ваші енергія, розум, інтелект та завзяття знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті та мистецтві.
     Не виключенням є юні жителі Красносільської громади, які беруть активну участь у житті громади, впевнено заявляючи про себе у різних сферах.
     З нагоди свята, бажаю Вам, дорогі юнаки і дівчата, міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, оптимізму, щасливої долі та впевненості у дні прийдешньому.
Навчайтеся, працюйте над своїм розвитком, втілюйте нові сміливі ідеї, досягайте великих успіхів!

Красносільський сільський голова                        Марина АРХІРІЙ