28 червня – День Конституції України

Дата: 28.06.2021 08:00

Шановні жителі Красносільської громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!
     Сьогодні виповнюється 25 років від того дня, коли Верховною Радою України був затверджений Головний закон нашої держави, який став фундаментом для становлення самостійності і розвитку молодої незалежної країни.
Час показує, що конституційний процес у нашій державі триває, відбуваються зміни до Основного закону України, адже демократичний розвиток - справа нелегка, довготривала та потребує виважених кроків.
     Для усіх нас важливо, аби демократичні засади, визначені Конституцією, дозволили нам та наступним поколінням українців жити у дійсно розвиненій і правовій європейській державі.
     З нагоди свята бажаю Вам, шановні жителі громади, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту, життєвої наснаги та здійснення усіх планів і задумів.

З повагою
Красносільський сільський голова                                                                                 Марина АРХІРІЙ