Свято до Дня Конституції для маленьких жителів Красносільської громади

Дата: 29.06.2021 09:50

28 червня в селі Ілічанці відбулася розважальна програма для дітей. Оскільки в цьому населеному пункті досить чисельна дитяча аудиторія, то було прийняте рішення - ігри та конкурси провести на двох окремих локаціях - на дитячих майданчиках, що по вулиці Шкільній,3 та на ЖК "Янтарний". Юних громадян прийшли вітати заступниця голови Красносільської сільської ради Марини Архірій - Олена Степанова,  староста села Ілічанки Лілія Руденко, депутати сільської ради від села Ілічанка: Іван Томашевський, Олег Дмитрієв, Ірина Богорош та староста села Корсунці Тетяна Власова. Культурно-розважальна програма була забезпечена Центром художньо-естетичного виховання (директор Віталій Вегерчук), а в образах щирих, веселих україночок були Наталія Гандзій та ведуча Альона Гаєнко. Насичена веселощами програма закінчилася врученням подарунків та смаколиків.