18 липня свій славний ювілей: 95-річчя від Дня народження, - відзначає жителька с. Переможне Красносільської громади, учасник бойових дій Другої світової війни, партизан-підпільник Віра Георгіївна БЕНЬКО.

Дата: 18.07.2021 06:00

Шановна Віро Георгіївно!

Дозвольте від усіх жителів Красносільської громади щиро привітати Вас з ювілеєм.
Ви є гордістю нашої громади. Пройшовши важкий воєнний шлях, Ви відроджували народне господарство у повоєнні часи, працювали у колгоспі на різних роботах, у дитячому садочку.
     Сьогодні Ви є авторитетом для підростаючого покоління, а Ваші завзятість та енергійність є прикладом для наслідування.
Тож з нагоди Дня народження бажаю Вам, шановна Віро Георгіївно, здоров’я, довголіття, натхнення та мирного неба над головою.

З повагою
Красносільський сільський голова                                              Марина Архірій