Штраф у 6800 грн за продаж алкоголю неповнолітньому

Дата: 16.07.2021 13:09

16 липня відбулося засідання адміністративної комісії при Красносільській сільській раді, на яку було запрошено 5 жителів громади, порушення яких були зафіксовані у різних населених пунктах України.
     Продавця магазину, яка реалізувала алкоголь неповнолітньому  у Суворовському районі, про що нацполіцією складено адмінпротокол, оштрафовано на 400 неоподаткованих мінімумів (6800 грн).
     Було розглянуто протокол національної поліції з м. Маріуполя, де жителька, зареєстрована в нашій громаді,  самовільно встановила стіл для торгівлі у невстановленому місці. Вона, за рішенням комісії, сплатить 340 грн штрафу.
     На засіданні також були розглянуті  випадки щодо розміщення реклами без дозвільних документів, складування будівельного сміття на прилеглій до садиби ділянці, вигулу коней на зеленій зоні.  Усіх порушників зобов’язано усунути недоліки та сплатити  штраф, який надійде до місцевого бюджету.