Ювілярам – допомога

Дата: 20.07.2021 10:23

Відділ соціального захисту населення повідомляє, що згідно з програмою «Милосердя   в   дії   на   2020-2022  роки»,  жителі населених пунктів та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані і проживають на території Красносільської громади, яким виповнилось 80 років і старше, отримують матеріальну допомогу в сумі по 300 грн щомісячно.
     Тим, які не отримують допомогу, а виповнилось 80 років, необхідно надати оригінал і копію паспорта та ідентифікаційного коду.
     Також за кошти місцевого бюджету подружжям, які будуть святкувати   золоте, смарагдове, діамантове або залізне весілля в 2021 році, виділяється одноразова грошова допомога. Для отримання даного виду допомоги необхідно надати копії паспортів, ідентифікаційних кодів та свідоцтва про одруження.
      Вище зазначеним категоріям громадян звертатись до відділу соціального захисту населення в кабінет  № 5.
Тел. для довідок (048)752-97-75.