Оздоровлення дітей триває

Дата: 22.07.2021 15:12

Турбота про здоров’я дітей і молоді є одним із важливих складових роботи місцевої влади.
У 5 закладах освіти оздоровча кампанія розпочалася з 9 червня і тривала   до 30 червня. При закладах загальної середньої освіти працювало 11 таборів з денним перебуванням, в яких мали змогу  оздоровитися 1091 учень.
У садочках  оздоровчий режим триває з 1 червня до 31 серпня.
Першочергова увага, як і в попередні роки, приділяється оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки Це:
- діти-сироти;
- діти, позбавлені  батьківського  піклування;
- діти з багатодітних сімей;
- діти з  інвалідністю;
- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій;
- діти-напівсироти.
З 20 липня 2021 року по 09 серпня 2021 року 50 дітей нашої громади відпочивають  у дитячому санаторному закладі санаторного типу «Патрія» смт. Сергіївка.
За рахунок коштів з державного бюджету в І-шу зміну до Міжнародного дитячого центру «Артек» направлено  7 дітей з багатодітних родин та 1-у дитину, яка перебуває під опікою; до Українського дитячого центру «Молода гвардія» направлено 4 дитини з багатодітних сімей.
В IV зміну до «Артеку» направлено  2 дитини з багатодітної родини; у  «Молоду гвардію» - 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку.
Робота у відповідному напрямку триває.