Опрацювали нагальні питання життєдіяльності громади

Дата: 26.07.2021 12:28

26 липня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела   щопонеділкову апаратну нараду зі своїми заступниками, старостами та керівниками структурних підрозділів.
Начальник відділу житлово-комунального господарства доповів про проведену роботу щодо підготовки житлово-комунального комплексу та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду. З метою забезпечення якісної підготовки до зими з урахуванням недоліків минулих років Марина Архірій доручила провести засідання оперативного штабу, на якому детально проаналізувати стан справ щодо готовності котелень, закладів соціальної сфери та КП «Перспектива» до зими.
     На нараді також обговорили питання підготовки закладів освіти до нового навчального року.
Управлінню освіти доручено активізувати роботу з батьками щодо розроблення маршруту шкільного автобусу та напрацювань щодо можливого  харчування учнів середньої та старшої ланки у школах і доповісти з даних питань на наступній апаратній нараді.