Узгоджуються маршрути шкільного автобусу

Дата: 30.07.2021 11:55
Кількість переглядів: 2027

З початку нового навчального року планується здійснювати підвезення школярів с. Красносілки до навчального закладу.
     Законодавство України дозволяє підвезення учнів, які проживають на відстані від закладу освіти понад 2 км, до місць навчання і додому за кошти місцевого бюджету.
     Тож за дорученням сільського голови М. Архірій створена та працює робоча група у складі заступника сільського голови, фахівців управління освіти, директора ліцею та батьків.
     Наразі її представники вивчають орієнтовні маршрути, час проїзду, попередньо визначені зупинки. Адже нормативними документами передбачено, що відстань від місця проживання учнів до місця збору на зупинці не повинна перевищувати 500 м, проте підсадка дітей на шляху до навчального закладу не допускається.