Розглянуто звіт про роботу зі зверненнями громадян

Дата: 30.07.2021 21:01

На засіданні виконавчого комітету 30 липня присутні заслухали звіт  про  роботу зі  зверненнями  громадян у Красносільській сільській раді за 6 місяців  поточного  року.
    Так, протягом відповідного періоду надійшло 1949 звернень, що на 680 більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них: 1332 – письмових заяв, що надійшли до сільської ради поштоюу звязку з пандемією коронавірусу, 617 громадян звернулися на особистому прийомі.    Отримано 44 колективних звернення
Найактуальніші питання, які громадяни порушують у своїх зверненнях, стосуються: аграрної політики і земельних відносин,  соціального захисту, комунального господарства, житлової політики тощо.
Звернення надійшли від жителів сіл:
- село Красносілка  – 629 звернень;
- село Іванове – 211 звернень;
- село Ілічанка  – 278 звернень;
- село Корсунці  – 238 звернень;
- села Кубанка та Новокубанка  – 127 звернень;
- села Павлинка, Нові Шомполи, Букачі, Лизинка– 86 звернень;
- село Переможне – 59 звернень;
-  м. Одеса та ін.  – 321 звернення.
 Графік особистого прийому громадян посадовими особами Красносільської сільської ради ради розміщується на офіційному веб-сайті  громади.
Відповідним рішенням виконкому начальнику загального відділу доручено організувати чіткий контроль за дотриманням строків розгляду звернень громадян, а керівникам структурних підрозділів - неухильно дотримуватись інструкції з діловодства щодо термінів розгляду піднятих питань у зверненнях громадян та їх вирішення.
Також на засіданні виконавчого комітету затверджено  План заходів із складання прогнозу бюджету Красносільської сільської ради на 2022-2024 роки, як це передбачено змінами до Бюджетного Кодексу України.