Розглянуто питання перейменування вул. Радгоспної

Дата: 04.08.2021 18:14

4 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради. Присутні прийняли ряд рішень, що стосуються соціального захисту населення. Так, найнезахищенішим категоріям громадян, які потребують допомоги на лікування, рішенням виконкому у рамках місцевої цільової програми була надана матеріальна допомога. На поховання трьом жителям з місцевого бюджету виділено по 2500 грн. Десять породіль, які народили дітей у березні-липні поточного року, отримають з місцевого бюджету по 2000 грн. Дитині з числа дітей-сиріт рішенням виконкому надано дозвіл на укладання договору купівлі-продажу житла. Це 6-те житло із семи, на які державою у цьому році були виділені кошти. У серпні три родини, які проживають у Красносільській громаді, відзначають ювілейні дати: смарагдове весілля сім’я Цимбал та золоте весілля – родини Єргієвих і Занози. Виконавчий комітет з нагоди визначних дат виділив родинам 5500 і 5000 грн відповідно. Члени виконавчого комітету розглянули клопотання про перейменування вул. Радгоспної у с. Красносілці та своїм рішенням створили робочу групу, яка буде вивчати думку мешканців громади з даного питання.