9 серпня відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 09.08.2021 12:17
Кількість переглядів: 2080

Директор КНП «ЦПМСД» Євгенія БАЛАНЮК прозвітувала про стан вакцинації населення. Було обговорено широке коло питань реалізації поставлених завдань боротьби з COVID-19.
     «Наразі ведеться робота по взаємодії «лікар – пацієнт», комунікація з населенням здійснюється за допомогою бесід, об’яв та особистого контактування з населенням з метою досягнення максимальної імунізації населення.» - зазначла Є. Баланюк.
     Так сімейні лікарі обійшли вже понад 420 сімей та провели бесіду щодо щеплення в ТОВ «Степове» , на яких були присутні майже півсотні людей. За 21 червня вакциною AstroZeneca було щеплено 15 осіб, а 28 червня мобільна бригада здійснила щеплення вакциною Moderna для 60 осіб. Серед щеплених працівники закладів освіти , сільської ради, медицини тощо. Загальна кількість щеплених у Красносільській ТГ становить 469 осіб.