Шановні жителі громади!

Дата: 24.08.2021 08:22
Кількість переглядів: 1915

Щиро вітаю вас з найбільшим державним святом – Днем Незалежності України!

Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя.
     З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого - ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі.
Шлях становлення нашої держави пролягав через тисячоліття. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки.
Свій знаковий ювілей Українська держава відзначає у непростих умовах зовнішньої агресії та пандемії коронавірусної хвороби.
     Проте ці випробування об’єднали український народ та зробили його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас і що ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.
     Нашій молодій державі – 30! Разом із нею і ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими. Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.
Тож з нагоди Дня незалежності України хочу висловити щиру вдячність усім жителям громади за працю на благо нашої спільної домівки.
Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба над головою, стабільності та процвітання нашої країни!

З повагою
Красносільський сільський голова                                     Марина АРХІРІЙ