Святкові заходи до Дня незалежності України

Дата: 20.08.2021 11:31

24 серпня Україна святкує День незалежності.
     З нагоди 30-ї річниці цієї визначної події у населених пунктах Красносільської громади цього дня зранку: з 10 до 11 години, -  пройдуть дитячі розважальні програми. Основні заходи відбудуться у с. Красносілці і розпочнуться із 17 години молодіжним квестом «Україна вражає». О 19 годині  на майданчику навпроти сільської ради пройде святкова концертно-розважальна програма «Україна – це круто!». Для  жителів та гостей громади працюватимуть безкоштовні майстер-класи, дитячі батути, креативні фотозони! Концерт відбудеться за участю фіналісту проекту «Голос країни» В. Рибікова, соліста Одеського академічного театру музичної комедії О. Кургускіна, зірки Української естради Натаніки. На підтримку матері загиблого воїна АТО Сергія Клемишева:  Лілії Вікторівни, - відбудеться благодійна акція. Переможець лотереї отримає сучасний телевізор. Усі охочі зможуть взяти участь у змаганнях з гирьового спорту і армреслігну. Завершать захід святковий феєрверк, який відбудеться о 22 годині та драйвова українська дискотека!
Запрошуємо усіх взяти участь у святі!