Красносільська громада відсвяткувала День незалежності України

Дата: 25.08.2021 10:02

З нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України у населених пунктах Красносільської громади зранку відбулися дитячі розважальні програми. Основні заходи пройшли у с. Красносілці і розпочалися молодіжним квестом «Україна вражає», а згодом відбулася концертно-розважальна програма «Україна – це круто!». Для жителів та гостей громади працювали безкоштовні майстер-класи, дитячі батути, креативні фотозони. Концерт відбувся за участю фіналісту проекту «Голос країни» В. Рибікова, соліста Одеського академічного театру музичної комедії О. Кургускіна, зірки Української естради Натаніки.
     На підтримку матері загиблого воїна АТО Сергія Клемишева: Лілії Вікторівни, - відбулася благодійна акція. У результаті зібрано 7628 грн. Переможницею стала Дар’я Циганкова, яка отримала сучасний телевізор. Усі охочі взяли участь у змаганнях з гирьового спорту і армреслігну. Завершився захід святковим феєрверком та драйвовою українською дискотекою!