День Державного Прапора в Красносільській громаді

Дата: 23.08.2021 11:04

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. З цієї нагоди о 9 годині у Красносілці відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
Участь у заході взяли керівництво та працівники сільської ради, депутати, члени виконавчого комітету, громадськість та молодь.
     Ведуча зазначила, що історія українського прапора віддзеркалює всю історію Української державності – з прадавніх часів і до сьогодні. Під національним прапором український народ багато десятиліть тому на весь світ заявив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя в єдиній сім’ї європейських народів, а сьогодні наші воїни захищають кордони України на Сході держави.
Кожного року День Державного прапора стає більш символічним і значимим, об’єднує людей різного віку, різних професій, наповнює їх патріотичний відчуттям до нашої держави.
     Право підняти Державний Прапор України на урочистій церемонії отримала бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, наша юна землячка із села Іванове Олена Бабій.
Цього ж дня були покладені квіти до пам’ятників загиблим.