Інформація для споживачів води Красносільської громади!

Дата: 02.09.2021 11:55
Кількість переглядів: 1942

У зв’язку зі зміною постачальника води у громаді  здійснюється планомірна робота.
До 12 вересня контролери КП «Перспектива» знімають контрольні показники з лічильників води для звірки з ТОВ «Інфокс водоканал» та роздають перелік документів, які необхідно зібрати для встановлення договірних відносин з підприємством.
З 13 вересня  розпочнеться прийом копій документів для оформлення договорів з КП «Перспектива». З їх переліком можна ознайомитися за посиланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1630572906/.
Копії документів прийматимуться: у ФАПах с. Ілічанки і Корсунці та у фойє Красносільської сільської ради.
Після опрацювання фахівцями та внесення матеріалів до бази підписані договори будуть повертатися споживачам.