Виїзний прийом медиків у с. Павлинці

Дата: 03.09.2021 09:09

2 вересня бригада медиків Красносільського Центру надання первинної медико-санітарної допомоги здійснила виїзний прийом у с. Павлинці.
Мета виїзду: ознайомитися з людьми, здійснити огляд хворих та заключити декларації лікарів з пацієнтами.
Сімейні лікарі Баланюк Євгенія Іллівна, Зарудна Вікторія Дмитрівна та акушер Дойкова Марія Дмитрівна оглядали хворих, які могли безкоштовно здати аналізи сечі та крові і зробити кардіограму, надавали рекомендації, виписували призначення, а, при необхідності – направлення на консультацію до вузькопрофільних спеціалістів.
Більше 30 оглянутих людей завдяки роботі IT-спеціаліста ЦНПМСД, який з технікою виїхав на прийом, задекларувалися у лікарів.
     Хочемо нагадати, що лікарі здійснюють прийом лише тих хворих, які підписали декларацію із сімейним лікарем.
Хто ще не обрав собі лікаря і не підписав декларацію, за довідками звертайтеся за тел: реєстратура - 0688443197, 0677503796 – лікар Баланюк Євгенія Іллівна, медична сестра – 0989522715.
Або безпосередньо звертайтеся до Центру первинної медико-санітарної допомоги у с. Красносілці з копіями паспорту, коду та телефоном.