Вулицю Радгоспну пропонують перейменувати на Куяльницьку

Дата: 07.09.2021 20:50

7 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради.
Основні питання, які були прийняті на засіданні, стосувалися соціального захисту громадян. Так 8-ми породіллям, які проживають та зареєстровані у Красносільській громаді, з місцевого бюджету виділено по 2 тис. грн.
Ювілярки, яким у вересні виповнюється по 90 років: Афійчук Ольга Федорівна та Магденко Марія Дмитрівна, - отримають по 1500 грн. Нагадаємо, жителі громади, яким виповнилося 80 років і більше, отримують щомісячно з бюджету по 300 грн.
Біля 30 мешканців отримали допомогу на лікування, один – на поховання.
Крім того, на виконання закону про декомунізацію та враховуючи подання робочої групи, члени виконкому прийняли рішення про перейменування вулиці Радгоспної в с. Красносілці на вулицю Куяльницьку. Остаточне рішення буде прийнято на сесії Красносільської сільської ради.