Форум «Реформа системи шкільного харчування»

Дата: 09.09.2021 11:12

9 вересня в Одесі проходить регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування». У ньому бере участь Красносільський сільський голова Марина Архірій та  начальник управління освіти Вікторія Марченко.
Відкрила захід своїм зверненням перша леді України Олена Зеленська.
     Виступили міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. Присутні голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, державний експерт Директорату громадського здоров’я  Тетяна Скапа, голова Державної служби  України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів  Владислава Магалецька.
     На форумі обговорюється питання реформи системи шкільного харчування, проектний підхід переоснащення закладів, використання новітніх технологічних процесів у сфері організації харчування та інше.