На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки

Дата: 14.09.2021 14:27

24 вересня  поточного  року Департамент  аграрної політики,  продовольства  та земельних відносини облдержадміністраціі спільно з  Центром    професійних бухгалтерів,  на виконання   Концепції    Державної    цільової    програми   розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої  розпорядженням Кабінету  Міністрів  Украіни  від 30.12.2015 №.1437-p,  проводить  навчальний  семінар для  керівників,   бухгалтерів,   економістів   i юристів   аграрного   сектору   на   тему: «Викуп  с.г.  ділянок,  новий  податок  на  1  га,  повернення  ПДВ  20%,  списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари».

ПРОГРАМА CEMIHAPУ:
1. ОБІГ С.Г. УГІДЬ.
2. ПОДАТКОВА РЕФОРМА I ДЕРЖПІДТРИМКА.
3. ОПОДАТКУВАННЯ  ДОХОДІВ ФІЗОСІБ.
4. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.
5. ОБІГ ПАЛЬНОГО.
6. ПOДATOК  НА ДОДАНУ BAPTICTЬ.
7. ЄДИНИЙ ПОДАТОК  4-ї ГРУПИ.
8. ЕКОЛОГЧНИЙ ПОДАТОК.
9. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ.
10. СУДОВА ПРАКТИКА.
11. ОБЛІК I ЗВІТНІСТЬ.

Семінар  відбудеться  за  адресою:  м.  Одеса,  вул.  Канатна,  83,  адмінбудинок облради №2, конференц-зал  на III поверсі. Початок    роботи    семінару    11.00.    Реєстрація     учасників    з    10.00. Завершення роботи 15.00.

Семінар платний — 750 грн. з учасника.

Завантажити документ у повному обсязі