День миру у Красносільській громаді

Дата: 21.09.2021 16:37

Сьогодні, у День миру, у Красносільській громаді пройшла  акція "Ланцюжок миру". У ній взяли участь більше 600 учнів і вчителів Красносільського ліцею та жителі громади.

День миру в Україні встановлений Указом Президента України від 5 лютого 2002 року і відзначається щорічно 21 вересня в Міжнародний день миру.
Щорічно 21 вересня в ООН проводяться святкові заходи, які традиційно включають в себе Ходу миру, яка вперше була проведена ще у 1986 році за ініціативи видатного індійського філософа та борця за мир у всьому світі – Шрі Чінмоя.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на Сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.