«Я малюю різноманіття»

Дата: 23.09.2021 12:09

У рамках проєкту Ради Європи «Посилення захисту національних меншин, включаючи ромів, та мов меншин в Україні» у Красносільській громаді заплановано ряд різноманітних заходів.

23 вересня члени робочої групи обговорили концепцію відкритого уроку миробудування «Я малюю різноманіття», метою якого є  формування культури міжетнічних стосунків у дітей шкільного віку, а також ознайомлення з етнокультурним різноманіттям Красносільської ТГ через формат гри та креативні підходи до понять «толерантність», «терпимість», «мир», «добросусідство», «міжнаціональна злагода», «повага до інших».

Формат заходу передбачає форми інтелектуально-творчої майстерні, яка дозволить у доступній формі розповісти дітям про традиції народів, що їх оточують у повсякденному житті Красносільської ТГ, а також про красу світу в його різноманітті, багатоголоссі та поліетнічності.