До уваги підприємців!

Дата: 23.09.2021 17:53

Відділ «Центр  надання адміністративних послуг» Красносільської сільської ради  повідомляє, що до 10 жовтня 2021 року (включно) необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ.
Перелік документів, які необхідно подати:
1.  Структура власності
2.  Заява форми 2
3.  Нотаріальну копію паспорта («книжечкой») засновника (засновників).
     Відповідно до частини шостої статті 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУАП) неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору передбаченої Законом про реєстрацію інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи – тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.