Україна з 23 вересня перейшла у «жовту» карантинну зону.

Дата: 24.09.2021 14:02

Таке рішення ухвалила Державна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протокольними рішеннями комісій Одеської ОДА та Красносільської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та НС були прийняті рішення стосовно дотримання карантинних норм у «жовтій» зоні.

Керівникам виконавчих органів доручено забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України відповідно до встановленого «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Красносільської сільської ради та запровадити відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Що таке жовта зона?

У жовтій зоні діють такі загальні карантинні обмеження (є винятки за умови вакцинації):

Концерти, масові заходи мають відбуватись, якщо на одну людину є щонайменше 4 кв метри площі.

Ресторани - не більше 4 людей за столиком, а відстань між столами - мінімум 1,5 метри.

Кінотеатри- мають працювати із заповненістю залів (усіх залів певного кінотеатру разом) менше за дві третини місць, або ж не більше 50% місць у кожному окремому залі цього кінотеатру;

Спортивні зали  можуть працювати лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв метрів площі.

Слід обов'язково носити маски у приміщеннях, дотримуватися фізичної дистанції у 1,5 м.

Школи працюватимуть за умови, якщо не менше 80% працівників мають хоча б одне щеплення.

З метою дотримання карантинних норм та нерозповсюдження COVID-19 відділу ЖКГ разом з дільничними поліцейськими Красносільської сільської ради відновити діяльність робочих мобільних  груп з перевірки дотримання суб’єктами господарювання різних форм власності обмежувальних карантинних заходів у закладах громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), торгівельних центрів, автобусних зупинок та інших об’єктів з масовим перебуванням людей.