У Красносільській громаді з нагоди Дня позашкільної освіти пройшли спортивні змагання

Дата: 28.09.2021 16:01

28 вересня у Красносільській громаді з нагоди Дня позашкільної освіти пройшли спортивні змагання команд з армрестлінгу, тенісу, дартсу, шахів та кросфіту. Яскраво відкрили змагання спортивним номером неодноразові чемпіонки зі спортивної гімнастики на рівні України, вихованці дитячо - юнацької спортивної школи. Кращі спортсмени показали свої вміння у різних видах спорту.

Тож нашим педагогам – позашкільникам є чим пишатися - кожен з них є справжнім професіоналом, відданим своїй справі. Про це свідчать перемоги наших вихованців.

Щиро вітаємо вас зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, творчого натхнення і нових професійних успіхів та досягнень!