Подарунки до Дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 15:16

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Цьогоріч працівники сільських та шкільних бібліотек Красносільської громади зібралися разом, щоб відсвяткувати своє професійне свято.
     Щирі привітання від імені сільського голови Марини Архірій господиням книгарень висловили начальник управління культури Тетяна Габінська і заступник начальника управління освіти Олена Безпалько, та вручили подяки та квіти. Від профспілки працівників культури бібліотекарі отримали солодкі подарунки.
     Завершилася зустріч невеличким концертом, у якому взяли участь Віталій Вегерчук - директор КЗ "Центр художньо-естетичного виховання", керівники творчих студій: Софія Кулик і Маргарита Макарова та учасники художньої самодіяльності із села Іванове - Любов Соколовська, Людмила Труфкакі, Оксана Циплакова і Антоніна Стоянова.