Військова частина А3438 святкує 90-річчя свого створення

Дата: 01.10.2021 14:23

Сьогодні, 1 жовтня, військова частина А3438, яка дислокується у с. Красносілці, святкує 90-річчя свого створення.
На урочисті збори завітало командування: начальник штабу - заступник командувача військ Оперативного командування "ПІВДЕНЬ",  полковник Владислав  Ліщинський; начальник розвідувального управління Оперативного командування ’’ПІВДЕНЬ”, полковник Ігнат Талько; представник Головного управління розвідки, полковник Сергій Гринько, які привітали особовий склад частини зі святом.
Красносільський сільський голова Марина Архірій, виступаючи перед військовослужбовцями, зазначила, що військова частина А3438 дислокується на території  громади із середини 50-х років XX століття.
За цей час військові та громада стали справжніми партнерами: частина бере активну участь у житті громади, а сільська рада надає посильну допомогу військовим, які є нашою гордістю. Адже з перших днів військової операції на Сході України і до сьогодні вони несуть військову службу у зоні ООС, захищаючи  рубежі і територіальну цілісність нашої держави.
Разом зі своїм першим заступником Є. Хусейіновим Марина Миколаївна вручила частині в особі начальника регіонального центру радіоелектронної розвідки «Південь», полковника Валентина  Погорєлова ноутбук.

Після завершення урочистої частини святкування продовжилося виступами зразкових колективів с.Красносілки.