На стадіоні села Красносілки відбувся турнір з футболу

Дата: 04.10.2021 12:26

Учора, 4 жовтня, на стадіоні села Красносілки відбувся турнір з футболу на Кубок закриття чемпіонату Красносільської та Визирської ТГ сезону 2021 року.
     У змаганнях взяли участь 5 команд: "Гільдендорф-Юніор" (село Красносілка, тренер Олександр Поліщук), "Аджалик" (село Іванове, тренер Валерій Іщенко), "Зоря" (село Переможне, тренер Вадим Руденко) та наші гості з села Першотравневе Визирської ТГ: команда "Агропівдень 1" (тренер Олександр Науменко) і команда "Агропівдень - Молодь" (тренер Сергій Павлюк). Суддівська бригада: головний суддя - Василь Сакалюк, суддя на полі - Віталій Михалевич, суддя-секретар - Олександр Черненко. В результаті проведених ігор Кубок виборола команда "Агропівдень 1". Подяками Красносільського сільського голови було відзначено переможців та учасників турніру, кращих гравців за номінаціями та представників команд.