Одеський район, Одеська область

Пройшли територіальні змагання Спартакіади школярів

Дата: 04.10.2021 16:13
Кількість переглядів: 1558

Сьогодні на базі Красносільського ліцею пройшли територіальні змагання Спартакіади школярів серед закладів загальної середньої освіти з легкоатлетичного кросу.

Участь брали понад 60 учасників з різних закладів освіти ОТГ, які показали гарний результат!  Корсунський НВК- 5 місце;
Павлинський НВК-4 місце;
Кубанський ЗЗСО - 3 місце;
Іванівський НВК - 2 місце;
Красносільський ліцей - 1 місце.
     В особистому заліку з бігу на 500 метрів (дівчата) Лопатюк Олександра зайняла  3 місце, Колеснікова Аліна -2 місце. Перемогу здобула Калачник Софія. Біг 1000 метрів (дівчата): Дударева Дар'я - 3 місце, Галімбовська Олександра - 2 місце, переможницею стала Царева Дар'я. У хлопців на дистанції 1000 метрів 3 місце посів Масловський Михайло, 2 місце  Лукашук Тимофій, 1 місце Молчанов Гліб. У дорослих хлопців переможцем став Чорний Тимур, 2 місце посів Паспелов Артем, і 3 місце Демитрашко Андрій! Усі  переможці були нагороджені грамотами Управління освіти Красносільської ОТГ! Збірна команда ОТГ 7 жовтня представлятиме нашу команду на обласному рівні!