У Красносільській громаді урочисто відкрито поліцейську станцію

Дата: 06.10.2021 12:46

6 жовтня у с. Корсунцях Красносільської громади було урочисто відкрито поліцейську станцію відділу поліції.
Красносільська громада - одна з перших на Одещині, у якій в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» розпочали працювати три поліцейських офіцери громади.
     Це результат цілеспрямованої роботи, тісної співпраці місцевої влади і національної поліції України.
Адже, як зазначила у своєму виступі Красносільський голова Марина Архірій,  безпека жителів є однією з головних завдань у її роботі. А співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її забезпечити.
     Красносільська громада складається із 14 сіл і є однією з найбільших в Одеській області за територією.
Тому для нас так важливо сьогодні отримали автомобілі для роботи поліцейських громад.
Сільська влада, зі свого боку, капітально відремонтувала приміщення для офіцерів і створила комфортні умови для їхньої роботи.
     Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Головного управління національної поліції України в Одеській області, капітан поліції Олександр Гостіщев наголосив, що поліцейські громади – це не караючий орган, це партнери жителів, які працюватимуть  і житимуть на  території громади, забезпечуючи швидке реагування на звернення.
     Він представив офіцерів Красносільської громади, після чого господарі та гості перерізали символічну стрічку.
По завершенню урочистої частини відбулася робоча нарада за участю сільського голови М. Архірій, тво заступника начальника Головного управління національної поліції України в Одеській області, капітана поліції О. Гостіщева, керівників районного відділу поліції та офіцерів громади.
     Перед останніми були поставлені першочергові завдання, які включають знайомство із жителями громади та вирішення нагальних проблемних питань.