Сьогодні, 9 жовтня с. Кубанка Красносільської громади святкує 235-й День народження

Дата: 09.10.2021 19:40

Зранку у селі відбувся святковий молебень за мир і спокій в Україні та за розквіт села Кубанка й усієї Красносільської громади.

А об обідній порі розпочалася розважальна програма для дітей: безкоштовні батути, козацькі розваги, поробки з повітряних кульок, майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки.

На іншій локації спортсмени змагалися з армрестлінгу, шашок, гирьового спорту, перетягування канату.

Жителі громади урочисто зустріли поважних гостей, які завітали до нащадків болгар. Це Генеральний консул Республіки Болгарія в м. Одесі Іванов Светослав, консул з питань культури Генерального консульства Республіки Болгарія в м. Одесі Ангел Ценов та головний редактор видання болгарською мовою "Роден край" Дора Костова.

Разом з Красносільським сільським головою Мариною Архірій вони відкрили

на базі сільської бібліотеки болгарську читальню, відвідали конкурс-ярмарок «Кубанська баніца».

Після цього відбулася концертна програма «А осінь пахне чебрецем», народне гуляння «Кубанка гуляє і пригощає» з пригощанням шурпою, молодіжна дискотека та феєрверк.